ocena - komentarze


http://kashya.talk.pl/
Wygląd: Ciekawy... niebieski, lubie ten kolorek =] szybko sie laduje jest OK za szablon dostaniesz 9 na 10

Noty: Piszesz, o swoim życiu codziennym, o znalazlam jeszcze cos o Avril... w czytaniu przeszkadza mi czcionka, nie ma polskich liter, zrob cos z tym a bedzie OK. raz piszesz dlugachne notki a raz 2 zdania. za notki dostaniesz 4 na 10

Linki: troszke mi nie pasuje, ze masz dzial "o mnie" na samym dole to powinno byc na 1 miejscu potem blogi innych a dopiero gierki itd. czyli na odwrot. i znowu musze sie uczepic czcionki jeszcze raz mowie NIE MA POLSKICH LITER! zrob cos z tym. za linki dostaniesz 5 na 10

Podstrony: ksiega gosci jest taka sama jak szablon ze strony glownej... za podstrony bo tylko tyle masz dostaniesz 3 na 10

Dododatki: na blogu znajduje sie licznik i sliczny kursorek. szkoda, ze nie ma muzy, ale ogolnie OK. za dodatki dostaniesz 9 na 10

Popularnosc: uuuu..... komletna kicha... niestety musze ci dac 0 na 10

Ogolem dostaniesz 30 na 60
Rada: popraw to co Ci mowilam a bedzie dobrze.

oceniała : puma

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.07.2005 :: 22:09 :: bnu219.neoplus.adsl.tpnet.pl

aga

Ello:) masz fajnego blogaska:) jak bedziesz miec troche czasu to wstap na moj www.agnieszkasiwek.blog.onet.pl lub na moj nowy www.diablice.blog.onet.pl :):):):)
20.05.2005 :: 20:43 :: aaq122.internetdsl.tpnet.pl

kashya

Jak mi powiesz mi jak zrobić żeby były polskie czcionki to je zmienię!!!!
Jeśli wiesz zostaw u mnie komka z odpowiedzią!!!!!!
PS. Do popularności!!!!!! Nikogo nie zmuszę żeby właził na mojego bloga!!!
Talk.pl :: Wróć