20.05.2005 :: 19:53
http://kashya.talk.pl/ Wygląd: Ciekawy... niebieski, lubie ten kolorek =] szybko sie laduje jest OK za szablon dostaniesz 9 na 10 Noty: Piszesz, o swoim życiu codziennym, o znalazlam jeszcze cos o Avril... w czytaniu przeszkadza mi czcionka, nie ma polskich liter, zrob cos z tym a bedzie OK. raz piszesz dlugachne notki a raz 2 zdania. za notki dostaniesz 4 na 10 Linki: troszke mi nie pasuje, ze masz dzial "o mnie" na samym dole to powinno byc na 1 miejscu potem blogi innych a dopiero gierki itd. czyli na odwrot. i znowu musze sie uczepic czcionki jeszcze raz mowie NIE MA POLSKICH LITER! zrob cos z tym. za linki dostaniesz 5 na 10 Podstrony: ksiega gosci jest taka sama jak szablon ze strony glownej... za podstrony bo tylko tyle masz dostaniesz 3 na 10 Dododatki: na blogu znajduje sie licznik i sliczny kursorek. szkoda, ze nie ma muzy, ale ogolnie OK. za dodatki dostaniesz 9 na 10 Popularnosc: uuuu..... komletna kicha... niestety musze ci dac 0 na 10 Ogolem dostaniesz 30 na 60 Rada: popraw to co Ci mowilam a bedzie dobrze. oceniała : puma