ocena - komentarze


http://www.ewciaaa.talk.pl/
Wygląd: Hmm... no nawet ujdzie tylko to, ze widzialam go lohoho a moze i wiecej razy dostaniesz 5 na 10

Noty: troche dziwne... POLSKIE ZNAKI nie ma ich! musisz nad tym popracowac. (szkoda, ze sa tylko emoty a nie ma obrazkow za notki dostaniesz 4 na 10

Linki: ladnie dopasowane, lecz dzial "o mnie" dalabym na sam poczatek. za linki ostaniesz 8 na 10 ( - 1 za "o mnie" i -1 za to, ze nie ma polskich znakow )

Podstrony: tu dostaniesz 0 ptk. poniewaz ksiega gosci jest do blog.pl a nie talk.pl ! zrob cos z tym

Dododatki: no na poczatku lade powietanie ( szkoda, ze nie ma polskich znakow ) potem ile jestem jekund na twojej stronie, pozdrowionka, liczniki no tu sie popisalas! dostajesz 10 na 10

Popularnosc: troche malo... wchodz na innych blogi a bedziesz miala komenty! mowie ci to dziala. dostaniesz 1 na 10
Ogolem dostaniesz 28 na 60
PS zrob to co Ci radze a bedzie OK =)

oceniala: puma

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.05.2005 :: 13:25 :: dgr216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

THX za ocenke jestem w sumie początkującym blogersem postaram się poprawić bloga bo chce aby był jak najlepszy ale jeszczem nieśtety nie wiem jak zrobić te polskie znaki (czasem nawet są ale czasem ich nie ma :/) a mam pytanko...co to znaczy że moje noty są troche dziwne? masz może gg?? Czekam na odp. (może być na moim blogu ) BOOŚKA 4 YOU!!!
Talk.pl :: Wróć