ocena - komentarze


http://lusia.mylog.pl
Wygląd: calkiem, calkiem szkoda, ze taki maly tzn. nie jest na calej rozdzielczosci... nie wiem pzez kogo jest wykonany szablon...i troszke sie zacina za wyglad dostajesz 4 na 10

Noty: nie najgorsze! ujda sa polskie znaki jest spox. dostajesz 7 na 10

Linki: ojojoj... chyba troszke przesadzilas!za duzo ich jest stanowczo! juz wiem dlaczego sie zacina blog... za duzo ich jest i dlatego. nie wiem jak innym ale mi sie nie chcialo wszystkich czytac! dostajesz 5 na 10

Podstrony: no ksiega jes troszke niedopasowana ale jest... daje Ci 6 na 10

Dododatki: no i tu sie popialas! ladny wstep do bloga ten kursorek z kwiatkami... tylko mi ijedno nie pasuje!! MUZA! co ma taka muza co spanielka? dostajesz 8 na 10 ( - 2 za muze i za to, ze nie ma "o mnie" )

Popularnosc: nic dodac, nic ujac 10 na 10

dostajesz 35 na 60 ladnie =)

Rada : ja bym powywalala troche linkow za duzo ich jest i zmienila muze no i oczywiscie zrobila dzial "o mnie" =)

oceniala: puma

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.05.2005 :: 09:43 :: ben235.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lusia

Dzięki za Ocenę, muza mi sie podOba i dlategO jest a linki kiedyś zrObiłam Od wiekÓw ich nie zmieniałam i nie zameirzam, szablOn zmieniam, częstO akurat teraz mam ten a muza cały czas jest ta sama, kursOr t słOneczka a nie kwiatki, O mnie nie ma pOnieważ w tym szablOnie nie ma i nie wiem jak zrObić by byłO... w innych miałam... Bye:*:*
Talk.pl :: Wróć