21.05.2005 :: 17:16
http://julcia3.blog.pl Na starcie dostajesz + 5 ptk. za to, ze dodalas nas do linkow! Wyglad: jak na statusie jest napisane "nocny..." bardzo pasuje, szablon jest rszke smieszny, lecz tajemniczy ma w sobie "to cos" dostajesz 9 na 10 Notki: troszke krotki oraz dlugie odstepu czasowe...NuNuNu! dostaniesz za to ujemnie ptk! Ogolnie ciekawe co tu duzo pisac dostajesz 6 na 10 Linki: troszke nie poukladane! banerki powinny byc na samym dole, (moe pomyslisz o dziale "o mnie" ? w tym przypadku jak nie masz " o mnie" powinnas miec fajne blogaski na poczatku... za malutki nieporzadek dostajesz 5 na 10 Podstrony: OjOjOj! jest ksiega gosci, lecz...nie widac komci, obawiam sie, ze to jest zasluga tego szablonu... komentarze tez nie za dobrze. zwykly szablon z bog.pl . niestety musze ci dac mizerna ocene 1 na 10 ( ten 1 jest chociaz za to, ze mozesz sie wpisac) Dododatki: banerki ( ale jak juz powtarzalam powinny byc na dole ) zdecia aktorow, moze pomyslalabys o muzie dzialajacej...? dostajesz 4 na 10 Popularnosc: raz duzo a raz 0! zadbaj o reklame =] (jak chcesz to moge wkleic twoj banerek na mojego bloga prywatnego) dostajesz 5 na 10 no i to by bylo na tyle. Dostajesz 35 na 60. Rada: pozmieniaj troszke blogasa a bedzie OK. oceniala: puma