ocena - komentarze


http://www.duzia.blog.pl
Wygląd: No i tutaj trafiłaś w mój gust, delikatne kolorki, paseczki czyli to co wszystkie Inki lubią najbardziej:P.10/10

Notki: Pisane prawie codziennie, konkretne i przejżyste, nie za długie, nie za krótkie, dużo fajnych zdjęć, co tu dużo mówić 9/10.

Linki: Nie ma ich dużo więc można je wszystkie obejrzeć.Kolejność jest całkie w porządku, najpierw fajne stronki, pożniej super blogi i filmiki. No ale jak dla mnie "To już było..." powinno być na końcu. No to za to odejme Ci 2 pkt 7/10.

Podstrony: Księga gości jest. No ale powiem Ci, że coś mi ten szablonik nie pasuje. Właściwie nie wiem dlaczego no ale to kwestia gustu. No to tutaj też dam Ci -3 łącznie 7/10.

Dodatki: No tu znowu sobie nieźle poradziłaś. Muza super pasuje do całości, jest rozmywający tekst, dział "o Mnie" też jest bardzo ciekawie wkomponowany, ogólem extra 10/10.

Popularność: Zaczynam się zastanawiąć czy ty cokolwiek knocisz na tym blogu bo popularność też masz wysoką, i znowu daje Ci 7/10.

Ooo ty 50/60 niezła jesteś =P

Oceniała: Inka

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.05.2005 :: 16:46 :: dgr213.neoplus.adsl.tpnet.pl

duzia

Inka dzieki!! nie wiedzialam, ze spodoba Wam sie moj blog! jeszcze raz wielkie dzieki
Talk.pl :: Wróć