ocena - komentarze


http://zuulka-1993.mylog.pl/
na poczatek + 5 ptk. za dodanie do linkow.

Wyglad: rozowo... nie lubie tego koloru ale kazdy ma inny gust. szablon dosyc dziwaczny... klepsydra jest po lewej stronie a po prawej pustka nie podoba mi sie to... dostajesz 2 na 10

Notki: dlugie odstepy czasowe, nawet mi sie podobaja ale wiecjej zycia w nie wloz! 6 na 10

Linki: tu mi sie bardzo podoba tylko, ze "ocenki blogow, ciuszki, gazetki, dod. na bloga " powinny byc przed archiwem! archiwum na samym koncu! dostajesz 8 na 10

Podstrony: ksiega gosci totalnie niedopasowana i komcie tez do szablonu z glownej! 3 na 10

Dodatki: baaardzo ladnie! jest kursoerk, adopcje, zegarek, avartek, gify... dostalabys 10 na 10 tylko, ze akurat wlaczylam glosniki iii.. slysze avril! skejtowska muze do bloga "barbie" totalny odjazd.. tu powinno byc cos w stylu hm... ooo bloga duzi ( ponizej inka go oceniala )! otrzymujesz 6 na 10

Popularność: trzymasz sie ladnie... dam Ci te 6 na 10

Ogolem dostaniesz: 36 ptk.

Rada: zmien szablon, muze a bedzie spoksik, tylko, zeby szablon padowal do podstron, lub podstrony do szablonu!

oceniala: puma

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.05.2005 :: 22:09 :: dsc152.neoplus.adsl.tpnet.pl

KAROLINA

KRÓTKO I NA TEMAT JEST ......... WSZYSTKO 10 NA 10 OCENIŁA : KAROLINA WIERZBICKA
22.05.2005 :: 17:50 :: dsl.labnet.gliwice.pl

Zuulka

Dzięki za ocenkę :) :*
Talk.pl :: Wróć