ocena - komentarze


http://www.calaja.blog.pl/
Wygląd: Co tu dożo gadać, szablonik ładny taki... hmm tajemniczy ale fajny, podoba mi się 10/10.

Notki: Wydaje mi się, że wyróżniasz się troche na tle innych blogów przez swoje niektóre notki. Mówie niektóre bo nie wszystkie są głębokie i twórcze. Jak mam być szczera to niektóre wcale mnie nie ciekawią. No ale za te fajne notki dostajesz 7/10.

Linki: No troche ich tu jest chyba troche za dużo żeby wszystkie zobaczyć no ale to sie wytnie . Według mnie "Tu zaglądam" powinno być na samej górze no i ogólnie troszke bym tą kolejność pozmieniała. Dam Ci 5/10 (5 pkt za tą dużą ilość linków).

Podstrony: No co prawda Księga gości jest i niby dopasowana do szblonu z głównej bo tam też przeważa biały, ale jednak jak dla mnie to aż za biało. No niech Ci będzie 4/10 za to, żę ją masz.

Dodatki: Uuu tu cieniutko. Z tego co widze bo możę nie dowidze
jest tu tylko rozmywający tekst. Muzy nie ma no ogólnie to nie zabardzo no ale za ten rozmywający tekst dam Ci te 2 pkt czyli 2/10.

Popularność: Raz 3 raz 6 a raz 16. No ale looknełam do księgi i nieźle sie trzymasz poza tym innym podoba sie twój blog a to już coś. Ogólnie 9/10.

łącznie: 37/60

Oceniała: Inka


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.05.2005 :: 21:37 :: cia99.neoplus.adsl.tpnet.pl

calaja

dzieki za ocene Zią
Talk.pl :: Wróć