ZAPISY


REGULAMIN:
1. Blogi zgłasza się pod napisem zgłoszenia, lub w komentarzach. 2. oceniamy ponownie blogi po uplywie minimum 2 tygodni. 4.Oceniamy: Wygląd[0-10],Notki[0-10],Linki[0-10],Podstrony[0-10],Dodatki[0-10],Popularność[0-10] później sumujemy punkty max[60]. 5. Nie oceniamy blogów z tenbitu i onetu. I tych, na których nie można wstawić własnej grafiki/zrobić czegoś w html'u. 6. Jeżeli ktoś zgłasza bloga opatrzonego hasłem, zobowiązany jest to hasło podać! 7. Dwa blogi? Zgłaszajcie je w oddzielnych wpisach! 8. Na zgłaszanym blogu powinny być conajmniej 4 notki (zależy)! Wtedy już jest co oceniać.. Oceniamy według własnego gustu! Każdy może myśleć co innego! milo bedzie widzec, ze nas dodalesas do linkow =)



~~~~~~~~~~~~OCENIENI~~~~~~~~~~~~
Kashya
Ewa
Tercjuszek
Lusia
Ola
Julcia3
Pegesa
Marysia11
Duzia
Deathwish
Zuulka
Asia
Ela
Kasiunia
Calaja
Ada
Material-girl
Malwinava
Edytaflo
ARCHIWUM2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj




designed by Shili
for layouts.owner.pl
blog.pl

Link :: 20.05.2005 :: 19:53
http://kashya.talk.pl/
Wygląd: Ciekawy... niebieski, lubie ten kolorek =] szybko sie laduje jest OK za szablon dostaniesz 9 na 10

Noty: Piszesz, o swoim życiu codziennym, o znalazlam jeszcze cos o Avril... w czytaniu przeszkadza mi czcionka, nie ma polskich liter, zrob cos z tym a bedzie OK. raz piszesz dlugachne notki a raz 2 zdania. za notki dostaniesz 4 na 10

Linki: troszke mi nie pasuje, ze masz dzial "o mnie" na samym dole to powinno byc na 1 miejscu potem blogi innych a dopiero gierki itd. czyli na odwrot. i znowu musze sie uczepic czcionki jeszcze raz mowie NIE MA POLSKICH LITER! zrob cos z tym. za linki dostaniesz 5 na 10

Podstrony: ksiega gosci jest taka sama jak szablon ze strony glownej... za podstrony bo tylko tyle masz dostaniesz 3 na 10

Dododatki: na blogu znajduje sie licznik i sliczny kursorek. szkoda, ze nie ma muzy, ale ogolnie OK. za dodatki dostaniesz 9 na 10

Popularnosc: uuuu..... komletna kicha... niestety musze ci dac 0 na 10

Ogolem dostaniesz 30 na 60
Rada: popraw to co Ci mowilam a bedzie dobrze.

oceniała : puma
Komentuj(2)


Link :: 20.05.2005 :: 22:05
http://www.ewciaaa.talk.pl/
Wygląd: Hmm... no nawet ujdzie tylko to, ze widzialam go lohoho a moze i wiecej razy dostaniesz 5 na 10

Noty: troche dziwne... POLSKIE ZNAKI nie ma ich! musisz nad tym popracowac. (szkoda, ze sa tylko emoty a nie ma obrazkow za notki dostaniesz 4 na 10

Linki: ladnie dopasowane, lecz dzial "o mnie" dalabym na sam poczatek. za linki ostaniesz 8 na 10 ( - 1 za "o mnie" i -1 za to, ze nie ma polskich znakow )

Podstrony: tu dostaniesz 0 ptk. poniewaz ksiega gosci jest do blog.pl a nie talk.pl ! zrob cos z tym

Dododatki: no na poczatku lade powietanie ( szkoda, ze nie ma polskich znakow ) potem ile jestem jekund na twojej stronie, pozdrowionka, liczniki no tu sie popisalas! dostajesz 10 na 10

Popularnosc: troche malo... wchodz na innych blogi a bedziesz miala komenty! mowie ci to dziala. dostaniesz 1 na 10
Ogolem dostaniesz 28 na 60
PS zrob to co Ci radze a bedzie OK =)

oceniala: puma
Komentuj(1)


Link :: 20.05.2005 :: 22:37
http://tercjuszek.talk.pl
Wygląd: Szablon bardzo ladny wielachny +, ze szablon jest z twoim zdjeciem i szybko sie laduje na starcie dostaniesz 10 na 10

Noty: Widze, ze lubisz Anne Muche... opowiadasz tez o swoim zyciu codziennym... po piwersze nie masz polskich znakow! notki moglyby byc troszke "zywsze" i czesciej pisane za notki dostajesz 5 na 10

Linki: i znowusz nie ma polskich znakow... eh... jak dla mnie "bylo minelo" powinno byc na samutkim koncu! a nie 2 od poczatku za likni daje Ci 7 na 10

Podstrony: ksiegi gosci nie ma...i tu jest duuuzy -!dostajesz 0 na 10

Dododatki: no szczerze mowiac, nie ma ich... nawet prawy przycik myszy nie jest zablokowany... zrob cos z tym nie ma nawet gifow!
daje ci 1 na 10 ( za te emoty chociaz i 1 zdjecie Ani )

Popularnosc: no nareszcie... tu mi sie podobasz! popularnosc raz mala a raz duza dam Ci 7 na 10

Dostajesz 30 na 60

Rada: zrob cos z ksiega gosci i dodatkow daj troszke a bedzie super na prawde nie wart manowac tak ladnego bloga ze swoim zdjeciem! =)

oceniala: puma
Komentuj(0)


Link :: 20.05.2005 :: 23:02
http://lusia.mylog.pl
Wygląd: calkiem, calkiem szkoda, ze taki maly tzn. nie jest na calej rozdzielczosci... nie wiem pzez kogo jest wykonany szablon...i troszke sie zacina za wyglad dostajesz 4 na 10

Noty: nie najgorsze! ujda sa polskie znaki jest spox. dostajesz 7 na 10

Linki: ojojoj... chyba troszke przesadzilas!za duzo ich jest stanowczo! juz wiem dlaczego sie zacina blog... za duzo ich jest i dlatego. nie wiem jak innym ale mi sie nie chcialo wszystkich czytac! dostajesz 5 na 10

Podstrony: no ksiega jes troszke niedopasowana ale jest... daje Ci 6 na 10

Dododatki: no i tu sie popialas! ladny wstep do bloga ten kursorek z kwiatkami... tylko mi ijedno nie pasuje!! MUZA! co ma taka muza co spanielka? dostajesz 8 na 10 ( - 2 za muze i za to, ze nie ma "o mnie" )

Popularnosc: nic dodac, nic ujac 10 na 10

dostajesz 35 na 60 ladnie =)

Rada : ja bym powywalala troche linkow za duzo ich jest i zmienila muze no i oczywiscie zrobila dzial "o mnie" =)

oceniala: puma
Komentuj(1)


Link :: 21.05.2005 :: 14:57
http://www.ola.talk.pl/
Wyglad: no... widze, ze lubisz "mazy" =] (musi Ci sie podobac reklama plusa "kontrola" ) mnie osobiscie sie nie podoba za bardzo obrazek ale kazdy ma swoj gust... daje Ci 6 na 10 za oryginalnosc

Notki: troszke ktorkie... ale moga byc dam Ci 4 na 10

Linki: tu mi sie podobasz dalabym Ci 10 na 10 lecz zauwazylam, ze blogi znajomych powinnas miec na 1 miejscu, nastepnie funtesty potem dopiero te gry itd. ilosc jest OK ostajesz 9 na 10 (-1 za nieuporzadkowane linki wiesz o co mi chodzi, to co wyzej napisalam)

Podstrony: nie ma ksiegi gosci! niestety dostajesz 0 na 10 =(

Dododatki: nie ma ich za duzo... jest tylko na pasku stanu napis... i emoty doaje Ci 1 na 10 ( troszke gifow moze, blokada prawego przycisku myszy? i jeszcze muza no i ewetualnie dzial "o mnie" ?... pomysl nad tym )

Popularnosc: no jakos sie trzymasz raz duzo a raz malutko... dostajesz polowke dokladnie 5 na 10

Ogolem dostajesz 25 na 60

oceniala: puma
Komentuj(1)


Link :: 21.05.2005 :: 17:16
http://julcia3.blog.pl
Na starcie dostajesz + 5 ptk. za to, ze dodalas nas do linkow!

Wyglad: jak na statusie jest napisane "nocny..." bardzo pasuje, szablon jest rszke smieszny, lecz tajemniczy ma w sobie "to cos" dostajesz 9 na 10

Notki: troszke krotki oraz dlugie odstepu czasowe...NuNuNu! dostaniesz za to ujemnie ptk! Ogolnie ciekawe co tu duzo pisac dostajesz 6 na 10

Linki: troszke nie poukladane! banerki powinny byc na samym dole, (moe pomyslisz o dziale "o mnie" ? w tym przypadku jak nie masz " o mnie" powinnas miec fajne blogaski na poczatku... za malutki nieporzadek dostajesz 5 na 10

Podstrony: OjOjOj! jest ksiega gosci, lecz...nie widac komci, obawiam sie, ze to jest zasluga tego szablonu... komentarze tez nie za dobrze. zwykly szablon z bog.pl . niestety musze ci dac mizerna ocene 1 na 10 ( ten 1 jest chociaz za to, ze mozesz sie wpisac)

Dododatki: banerki ( ale jak juz powtarzalam powinny byc na dole ) zdecia aktorow, moze pomyslalabys o muzie dzialajacej...?
dostajesz 4 na 10

Popularnosc: raz duzo a raz 0! zadbaj o reklame =] (jak chcesz to moge wkleic twoj banerek na mojego bloga prywatnego) dostajesz 5 na 10

no i to by bylo na tyle. Dostajesz 35 na 60.

Rada: pozmieniaj troszke blogasa a bedzie OK.

oceniala: puma
Komentuj(1)


Link :: 22.05.2005 :: 00:35
http://pegesa.mylog.pl/
no wiec na poczatku daje Ci +5 ptk. za to, ze dodalas nas do linkow.

Wyglad: eh... troszeczke dziwaczny tajemniczy za chwile sie okaze dlaczego go wybralas... i daje Ci 6 na 10

Notk: piszesz ciekawe opowiadanie... juz wiem, dlazcego masz ten szablon... podoba mi sie dostajesz 7 na 10

Linki: kurcze, szkoda, ze nie masz "blogow" na samym poczatku. masz inne wszystko ladnie poukladane, i wypatrzylam kto Cie ocenia... widac, ze jestes oryginalna! dostajesz 9 na 10

Podstrony: no ksiega gosci jest. tylko, ze jest ten sam szablon co na glownej.. a szkoda.. dostajesz hm... 4 na 10

Dododatki: sa banerki, jest soda, muza swietnie pasuje do szablonu jest super klimat! szkoda, ze nie ma dzialo "o mnie" 8 na 10 dostaniesz

Popularnosc: NuNuNu! jak to tak moze byc?! niestety 1 na 10 ( ten 1 za te 6 komci )

To by bylo na tyle! dostajesz 40 na 60 gratuluje =)

oceniala: puma
Komentuj(1)


Link :: 22.05.2005 :: 10:13
http://marysia11.mylog.pl
na starcie dostajesz + 5 za wpisanie nas do linkow

Wyglad: OjOjOj rozowo i jeszcze ten obrazek rozciagniety.. nie wiem kto to robil, lecz nie ma do tego reki.. dostajesz 3 na 10

Notki: troszke monotonne wloz w nie wiecej zycia! pisz tez dluzsze noteczki. Dam Ci 4 na 10

Linki: malutko... i sa jeszcze nieuporzadkowane... "przemineli z wiatrem" powinno byc na samym koncu. blogi na samym poczatku a pod nimi avarty.. dam Ci 4 na 10

Podstrony: no ksiega gosci jest. tylko, ze jest ten sam szablon co na glownej. dostajesz 3 na 10

Dododatki: tu mi sie podobasz! masz ladny kursorek, jest ilu bylo na twoim blogu sa gifki niczego nie brakuje no moze muzy. dostajesz 8 na 10

Popularnosc: nie jest zle, ale mogloby byc lepiej! dam Ci te 4 na 10

Ogolnie dostajesz: 31 na 60

RADA: ja bym zmienila szablon.. muze bys mogla wkleic oraz zrob sobie wiecej linkow ( tylko nie przesadzaj ) no i ewentualnie malutki dzial " o mnie"

oceniala: puma


Komentuj(0)


Link :: 22.05.2005 :: 16:08
http://www.duzia.blog.pl
Wygląd: No i tutaj trafiłaś w mój gust, delikatne kolorki, paseczki czyli to co wszystkie Inki lubią najbardziej:P.10/10

Notki: Pisane prawie codziennie, konkretne i przejżyste, nie za długie, nie za krótkie, dużo fajnych zdjęć, co tu dużo mówić 9/10.

Linki: Nie ma ich dużo więc można je wszystkie obejrzeć.Kolejność jest całkie w porządku, najpierw fajne stronki, pożniej super blogi i filmiki. No ale jak dla mnie "To już było..." powinno być na końcu. No to za to odejme Ci 2 pkt 7/10.

Podstrony: Księga gości jest. No ale powiem Ci, że coś mi ten szablonik nie pasuje. Właściwie nie wiem dlaczego no ale to kwestia gustu. No to tutaj też dam Ci -3 łącznie 7/10.

Dodatki: No tu znowu sobie nieźle poradziłaś. Muza super pasuje do całości, jest rozmywający tekst, dział "o Mnie" też jest bardzo ciekawie wkomponowany, ogólem extra 10/10.

Popularność: Zaczynam się zastanawiąć czy ty cokolwiek knocisz na tym blogu bo popularność też masz wysoką, i znowu daje Ci 7/10.

Ooo ty 50/60 niezła jesteś =P

Oceniała: Inka
Komentuj(1)


Link :: 22.05.2005 :: 17:15
http://deathwish.blog.pl/
Na poczatku + 5 ptk. za dodanie nas do linkow.

Wyglad: Szablon bardzo tajemniczy... niezrozumialy lubie takie.. 9 na 10

Notki: Bardzo Ciekawe... jeszcze nigdy nie przeczytalam wszystkich notek! dam Ci 8 na 10

Linki: bardzo ladnie nie za duzo nie za malo... tylko, ze znajomi powinni byc na samym poczatku... dostajesz 9 na 10

Podstrony: ksiega gosci bardzo ladnie dopasowana, i komentarze tez dostajesz 10 na 10

Dodatki: nie ma ich, lecz nie wiem czy by pasowal kursor z kwiatkami do takiego bloga... pomysl tylko nad muza! niestety 0 na 10

Popularność: raz malo raz duzo dam Ci 9 na 10

Ogolnie dostajesz : 50 na 60 jak na mnie suuper!

Rada: eh.. wszystko jest gucio tylko pomysl nad ta muza

oceniala: puma
Komentuj(1)


Link :: 22.05.2005 :: 17:35
http://zuulka-1993.mylog.pl/
na poczatek + 5 ptk. za dodanie do linkow.

Wyglad: rozowo... nie lubie tego koloru ale kazdy ma inny gust. szablon dosyc dziwaczny... klepsydra jest po lewej stronie a po prawej pustka nie podoba mi sie to... dostajesz 2 na 10

Notki: dlugie odstepy czasowe, nawet mi sie podobaja ale wiecjej zycia w nie wloz! 6 na 10

Linki: tu mi sie bardzo podoba tylko, ze "ocenki blogow, ciuszki, gazetki, dod. na bloga " powinny byc przed archiwem! archiwum na samym koncu! dostajesz 8 na 10

Podstrony: ksiega gosci totalnie niedopasowana i komcie tez do szablonu z glownej! 3 na 10

Dodatki: baaardzo ladnie! jest kursoerk, adopcje, zegarek, avartek, gify... dostalabys 10 na 10 tylko, ze akurat wlaczylam glosniki iii.. slysze avril! skejtowska muze do bloga "barbie" totalny odjazd.. tu powinno byc cos w stylu hm... ooo bloga duzi ( ponizej inka go oceniala )! otrzymujesz 6 na 10

Popularność: trzymasz sie ladnie... dam Ci te 6 na 10

Ogolem dostaniesz: 36 ptk.

Rada: zmien szablon, muze a bedzie spoksik, tylko, zeby szablon padowal do podstron, lub podstrony do szablonu!

oceniala: puma
Komentuj(2)


Link :: 22.05.2005 :: 17:49
http://asia18.talk.pl
Wyglad: Bardzo ladny szablonik, tylko ze widzialam go juz na 10 blogach! dostajesz 8 na 10


Notki: a bit monotonne, i moglyby byc troszke dluzsze! dam Ci 5 na 10

Linki: no.. nie ma ich niestety 0 na 10

Podstrony: nie ma ksiegi gosci! OjOjOj 0 na 10

Dodatki: tu sie podciagniesz! gify sa, jest dzial o mnie, pozdrowienia, generatory, zegarek, kalendarz, konkurs, mini ikonki! i wszystko idealnie uporzadkowane! dam Ci 9,5 na 10 ( -0,5 za to, ze nie ma muzy)

Popularność: nie masz duzo koment... 2 na 10 dostajesz

Ogolem dostajesz : 24,5 na 60

Rada: zrob ksiege gosci, linki pododawaj, a bedzie OK

oceniala: puma
Komentuj(0)


Link :: 22.05.2005 :: 20:35
http://ela-gda.blog.pl/
Wyglad: szablon barzo ciekawy, nic dodac nic ujac 10 na 10

Notki: bez sensu bardzo podoba mi sie notka " ciuch ciuch" jest przemyslana i sensowna dostajesz za notki 8 na 10

Linki: bardzo ladnie uporzadkowane, tylko, ze blogi powinny byc przed sportem... dam Ci 9 na 10

Podstrony: ksiega gosci ladnie dopasowana kolorami do glownejj, komentarze takze. otrzymasz 10 na 10

Dodatki: niestety nie ma, ale nie potrzeba ich tutaj... dostajesz 0 na 10 ( niestety nie ma dod. nie ma ptk!)

Popularność: no ladnie sie trzymasz. trzymasz sie na 6 (na 10)

Ogolem otrzymujesz: 43 na 60

oceniala: puma



Komentuj(0)


Link :: 22.05.2005 :: 21:10
http://www.kasiunia12.talk.pl
Wyglad: i znowusz ten szablon eh... nie ma innych ladnych na tym swiecie szablonow czy co? =P ocena: 8 na 10

Notki: ciekawe, widze nawet konkurs... opowiadasz o zyciu codziennym. podoba mi sie dostajesz 7 na 10

Linki: bardzo ladnie dopadowane. szkoada, ze nie ma gier i innych stron. dostajesz 9 na 10

Podstrony: no nie nie ma ksiegi gosci! niestety 0 na 10

Dodatki: na dodatkach sie podciagniesz. jest gif, sa pozdrowienia jest dzial "o mnie", jest takze "I like", butonik, co adoptowalas, ooo konkurs widze. no to mi sie podoba nic dodac nic ujac! 10 na 10 (szkoda, ze nie ma muzy)

Popularność: no jakos sie tzrymasz na nogach... raz 19 a raz 0... OjOj dam Ci te 6 ptk. na 10

Ogolem dostaniesz: 40 na 60

oceniala: puma
Komentuj(2)


Link :: 23.05.2005 :: 18:47
http://www.calaja.blog.pl/
Wygląd: Co tu dożo gadać, szablonik ładny taki... hmm tajemniczy ale fajny, podoba mi się 10/10.

Notki: Wydaje mi się, że wyróżniasz się troche na tle innych blogów przez swoje niektóre notki. Mówie niektóre bo nie wszystkie są głębokie i twórcze. Jak mam być szczera to niektóre wcale mnie nie ciekawią. No ale za te fajne notki dostajesz 7/10.

Linki: No troche ich tu jest chyba troche za dużo żeby wszystkie zobaczyć no ale to sie wytnie . Według mnie "Tu zaglądam" powinno być na samej górze no i ogólnie troszke bym tą kolejność pozmieniała. Dam Ci 5/10 (5 pkt za tą dużą ilość linków).

Podstrony: No co prawda Księga gości jest i niby dopasowana do szblonu z głównej bo tam też przeważa biały, ale jednak jak dla mnie to aż za biało. No niech Ci będzie 4/10 za to, żę ją masz.

Dodatki: Uuu tu cieniutko. Z tego co widze bo możę nie dowidze
jest tu tylko rozmywający tekst. Muzy nie ma no ogólnie to nie zabardzo no ale za ten rozmywający tekst dam Ci te 2 pkt czyli 2/10.

Popularność: Raz 3 raz 6 a raz 16. No ale looknełam do księgi i nieźle sie trzymasz poza tym innym podoba sie twój blog a to już coś. Ogólnie 9/10.

łącznie: 37/60

Oceniała: Inka

Komentuj(1)


Link :: 23.05.2005 :: 19:18
http://www.ada.talk.pl/
Wygląd: Szablonik ładniutki bo ja co prawda nie za bardzo lubie różowy, na ale mam jakiś taki wielki sentyment do tulipanków:wink: dam Ci 10/10.

Notki: Szkoda, że takie krótkie bo pewnie gdybyś się troszke wysiliła były by ciekawsze 4/10.

Linki: Myśle, że nad linkami musisz troszke popracować. Według mnie najpierw powinno być "o Mnie" poźniej "blogi" poźniej "oceny blogów" poźniej jakaś tam dowolna kolejność i na końcu "archiwum". Dobra dam Ci te 4/10.

Podstrony: Księga gości jest z takim samym szablonem jak na głównej więc mogło by być lepiej. 5/10.

Dodatki: Noo bardzo ładnie. Kalendarz, zegarek, avatarki, licznik itp. Muza też jest ale tutaj delikatny szablonik a tutaj fakt delikatny ale jednak HIP-HOP! No ale rozumiem każdy ma przecież inny gust:wink: dam Ci 8/10.

Popularność: No tutaj też nie jest tak źle 9/10.

Razem: 40/60 pkt.

Oceniała: Inka
Komentuj(0)


Link :: 25.05.2005 :: 23:50
http://material-girl.blog.pl/
Wyglad: tajemniczy, ale malutki... nie lubie malych szablnow ( moze dlatego, ze jestem duzia =P ) ale moze byc. dam Ci eh.. 7 na 10

Notki: bardzo ladne. widze tu nawet wiersze. notka pt" przedostatnia notka" jest taka bardzo do przemyslenia. masz 10 na 10

Linki: noo... wszystko OK tylko, ze "znajomi" powinni byc na samym poczatku. jeszta super. dostajesz 8 na 10

Podstrony: masz ksiege gosci, lecz jest szablon z blog.pl moglas sie wysilic i chociaz wstawic inne tlo a nie zablon czarny a komentarze i ksiega biala... eh... dam Ci 2 na 10

Dodatki: nie ma ich... nawet muzy nie ma sorki 0 na 10

Popularność: raz 1 a raz 40, ale widze, ze sa komenty dostajesz 9 na 10

Ogolem dostaniesz : 36 na 60

oceniala: puma

Komentuj(0)


Link :: 26.05.2005 :: 00:14
http://www.malwinava.blog.pl/
na poczatek +5 za dodanie nas do linkow.

Wyglad: szablon swietny, pomyslowy i w ogoe super! nic dodac nic ujac! 10 na 10

Notki: sa tylko 2 lecz kazda ma swoj sens.. w ostatniej napisalas o antykoncepcji...no swietnie dobry temat do naruszenia. ogolem Spoko 9 na 10

Linki: malutko.. i powinnas miec to tak uporzadkowane : 1. blogi
2. oceny dostaniesz 3 na 10

Podstrony: ksiega gosci jest! dopasowana nawet czcionka! tup, tup, tup komcie tak samo! nic dodac nic ujac 10 na 10

Dodatki: muza swietnie pasuje do bloga, zegarek, generatorki szuper nie za duzo nie za malo 10 na 10

Popularność: no nie wiem jak mam teraz Cie kraktowac... zrobimy srednia... 9 i 2 dodajemy = 11:2= 5,5~~ 6 no ladnie 6 na 10

Ogolem dostaniesz: 53 na 60 SUPER!

oceniala: puma
Komentuj(3)


Link :: 26.05.2005 :: 12:28
http://edytaflo.talk.pl/
na poczatek +5 za dodanie nas do linkow

Wyglad: Szablon pimbolii taki troszke babciny...eh.. 8 na 10

Notki: monotonne, nie wiem poprostu sa niezrozumiale 3 na 10

Linki: tylko blogi i archiwum... po 1 najpierw powinny byc blogi a poznej archiwum dostajesz 2 na 10

Podstrony: jest kasiega gosci... juz nie bede wnikac ile masz wpisow... komentarze szablon z talk.pl 5 na 10

Dodatki: muzy brak, powitanie jest, i sa generatory... troche malo bo na tym blogu do tego szablonu mogloby byc troszke wiecej 3 na 10

Popularność: nie oszukujmy sie slabiutko, dam Ci 2 na 10

ogolem dostaniesz: 28 na 60


oceniala: puma
Komentuj(0)


Link :: 26.05.2005 :: 16:23
http://www.sanda.blog.pl/
Wygląd: Jak mam być szczera to szablon nie za bardzo mi się podoba. No ale każdy ma inny gust więc dam 7/10.

Notki: Wasze notki są raczej tworzone dla tych, których interesują konie, w związku z czym są one dla mnie nudne i monotonne, 5/10.

Linki: Uuu malutko ich tutaj, poza tym najpierw powinny być linki potem archiwum 4/10

Podstrony: Łoj i znowu kicha:(. W tle tylko szary kolor, nie myśl sobie, że ja jestem chamska ja tylko szczerze mówie. W komentarzach jest tak samo. No ale za to, że przynajmniej coś jest no to niech będzie 3/10.

Dodatki: Co tu dużo mówić właściwie to nic tu nie ma, może jak się uprzeć to rozmywający tekst. Więcej dać nie moge 2/10.

Popularność: Wszystkie notki (nie zaglądając do archiwum) mają tylko poniżej 5 koment także jest naprawde słabo 3/10.

Razem: 24/60pkt.

Rada: dopracuj Księge, zacznij ciekawiej pisać, umieść dodatki i postaraj się komentować innym wtedy oni się odwdzięczą.

Oceniała: Inka
Komentuj(0)